DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Boty TOMS

  18. 11. 2015      Different TV CZ / SK

Toms jsou boty, které mají šanci změnit svět. Jednoduchý nápad s obrovským potenciálem v charitativním stylu s názvem "One for one". Za každé boty TOMS, které si objednáte, značka daruje jedny boty dítěti, které je nutně potřebuje. Zakladatel Toms totiž zjistil, že jsou země na světě, kde děti bez bot nesmí chodit do školy. Chápete ten uzavřeny bludný kruh? Když nemohu jít do školy, nemohu se vzdělat a být lepším člověkem, který možná změní svou zemi. To vše kvůli botám.

Ale teď je tu značka bot TOMS. Kupte si dámské boty nebo pánské boty a Toms druhé daruje do chudých zemí těm, které je potřebují. Takové fashion vychytávky, jako že jsou boty krásně lehké, mají anatomicky tvarovanou vložku a úžasné designy? To už je jen bonus.

Teď už počasí na TOMS moc není, ale zima se přehoupne, aniž bychom ji moc zaregistrovali (alespoň doufáme) a bude tu sluníčko a jaro. A tam nastane chvíle, kdy nazujeme své pohodlné a krásné Tomsky a změníme světTřeba jen o malinko, ale změníme ;) Kdybyste chtěli inspiraci pro zamyšlení, tak zkuste blog našeho majitele: http://milanpolak.cz/kazdy-z-nas-muze-zmenit-svet/

Tak si udělejte radost sobě... a i někomu na druhém konci světa třeba teď ;) Pak budete mít radost podruhé ;) A to za to stojí, ne? Buďte different v botách značky Toms.

Publikoval: Milan Polák

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace