Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

BOTY TOMMY HILFIGER

  20. 06. 2019      Different TV CZ / SK

 

TOMMY HILFIGER BOTY

Vážené dámy, vážení pánové... Jste připraveni odhalit trendy boty pro letošní sezónu? Chcete objevit boty, které můžete nosit od jara až do podzimu? Na tyto dvě otázky existuje jednoduchá odpověď - TOMMY HILFIGER! Konkrétně se dnes zaměříme na boty Tommy Hilfiger.

Léto už je jednou nohou u nás a tak je třeba mít to pravé, letní obutí. V šatníku nám nesmí chybět tenisky Tommy Hilfiger, pantofle TH, slide pantofle, sneakers tenisky, Runners boots nebo Ugly boots! Že je to na vás moc pojmů? Vůbec to nevadí. Od toho jsme tady, abychom vám představili, co všechny tyto výrazy znamenají.

V dnešním videu se také dozvíte, jak se letošní sezóna návrhářům povedla. Tommy Hilfiger se odpoutal od tradiční trikolory a dal párům i jiné, poněkud netradiční barvy.  Ale nebojte se. Najdete i krásné páry již s tradičními barvami.

Vybavte se na léto tím nejlepším, co značka Tommy Hilfiger nabízí. Slaďte se i se svou druhou polovičkou a vyražte na krásnou dovolenou. Náš e-shop je na celou sezónu 2019 připraven. Proto neváhejte a mrkněte se, jaké úžasné kousky si u nás můžete pořídit.

DÁMSKÉ BOTY TH

Publikoval: Martin Špeta

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace