Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Boty Melissa vs Mel - rozdíl?

  12. 06. 2013      Ze světa módy

Často se nás ptáte jaký je rozdíl mezi značkami plastových bot Melissa a MEL. Zde Vám to jednoduše vysvětlíme.

Boty MEL jsou mladší sestřičkou již velmi světově známé a oblíbené značky designových bot Melissa. Proto také oficiální název této značky je "MEL by Melissa" a každá bota z této řady má na své podrážce větu "Dreamed by Melissa" (vysněno Melissou). Myšlenkou Melissy k vytvoření řady bot MEL je mít jednodušší a levnější řadu plastových bot. Obsáhnout s ní levnější e-shopy, obchody atd., ale neprodávat zároveň Melissu a MEL na jednom prodejním místě.

Boty Melissa Boty Melissa

Z tohoto důvodu je kolekce Melissa vystavena na www.DifferentFashion.cz a pro boty Mel byl vytvořen speciální český e-shop www.botyMEL.cz, aby i tato řada mohla být českým zákazníkům nabídnuta;) I boty Mel jsou vyrobeny z geniálního materiálu Melflex. Materiál obsahuje hypoalergenní a 100% zdravotně nezávadné recyklovatelné složky. Zásadní je jedna vlastnost - boty MEL nevoní! Voní jen některé páry a to je třeba brát spíše jako bonus ;) Voní pouze boty MELISSA.

Tyto dvě řady a jejich rozdíl lze jednoduše ukázat na příkladu dalších světových značek. Dolce&Gabbana má své D&G, Versace má své Versus, Armani má Armani Exchange a teď má i Melissa svůj MEL.

Nebuďme ale vůbec při zemi - mezi takto vyhlášené značky se Melissa ve světě opravdu řadí. Značky luxusního oblečení jako Christian Dior, Marni, Burberry, Alexander McQueen, Fendi, Stella McCartney, Dolce&Gabbana a další využívají tyto plastové voňavé boty pro focení svých editorialů, kampaní, dělají s Melissou společné módní show atd.

Voňavé boty Melissa Voňavé boty Melissa

Boty Melissa jsou tedy luxusnější řadou. Většinu z těchto bot navrhují světový módní návrháři, architekti nebo designéři. Největším příkladem je návrhářka Vivienne Westwood, která už s Melissou spolupracuje několik let. Na podobném pricipu, kdy světový návrhář pracuje pro rozšířenou a oblíbenou značku, vznikají spolupráce v poslední době v hojném počtu - např. Marni pro HM, Christian Lacroix pro Desigual, Versace pro HM atd. Tento model skvěle funguje i u bot Melissa již po dlouhá léta. Melissa také využívá materiály s různými luxusními odlesky, některé páry mají dvě barvy mašliček na cvoček, čili je můžete měnit dle outfitu atd. S Melissou na noze jednoduše cítíte, že obouváte luxusní boty.

Publikoval: Team Different

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace