Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Boty Inkkas - stylové pohodlí

  31. 03. 2016      Different TV CZ / SK

Jaro klepe na dveře, ba dokonce snad i buší a my jsme samou nedočkavostí již zaplnili e-shop novými, jarem provoněnými kousky. I váš botník by si zasloužil nádech jara, a tak vám přinášíme nádherný tip, jak to udělat co nejvíce stylově a pohodově :)

V našem novém dílu Different TV najdete boty značky Inkkas, které jsou nejen neuvěřitelně pohodlné, ale také stylové a na první pohled zajímavé. O botách Inkkas jsme vám již psali v článku, a tak nemusíme do detailu vysvětlovat krásnou myšlenku "zachránit svět" pomocí těchto bot. Za každý prodaný pár bot Inkkas totiž společnost vysadí jeden strom :) A to se přece vyplatí, ne? Další dobrosrdečné myšlenky najdete v článku.

Kromě toho, že jsou boty vyráběné s dobrou myšlenkou, jsou také vyráběny ručně. Tedy přesněji řečeno látka, ze které jsou boty Inkkas šité, je ručně tkaná ze známých jihoamerických materiálů tak, jak je v oblasti zvykem.

Na výběr máte z klasických tenisek na tkaničky, ale také z "nazouváků", které se pohodlně nazouvají pomocí gumy. Můžete si vybrat výrazné a velmi barevné nebo naopak v utlumených barvách. Záleží jen a jen na vás.

Doufáme, že se vám nás nový díl Different TV líbil, my totiž tyto díly o nových, jarních kouscích natáčíme moc rádi :)

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace