DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Boty Crocs - pohodlí nadevše

  10. 03. 2016      Ze světa módy

Boty Crocs se staly neodmyslitelnou součástí snad každého botníku. I přesto, že je někdo může považovat za neomalenou módní katastrofu, nikdo botám Crocs nemůže vzít jejich pohodlnost, kterou žádné jiné boty netrumfnou. Pojďme se teď společně podívat na detaily bot Crocs a na to, jak moc jsou tyto boty prospěšné našim nohám.

Prvotním cílem při vzniku značky Crocs, která se začala rozvíjet od roku 2002 v USA, bylo vyrobit vzdušnou a protiskluzovou botu pro hosty lázeňských zařízení. Zároveň však mají mít boty Crocs i kladné vlastnosti ze zdravotního hlediska. Během chvíle se však tento fenomén stal obrovským hitem nejen v Americe, ale po celém světě.

Pokud jste si dosud mysleli, že boty Crocs jsou vyráběné z plastu či gumy, ihned vás vyvedeme z omylu. Tyto boty jsou totiž vyrobené z materiálu nazývaný Croslite, který je z extrudované pryskyřice. Díky tomuto složení jsou boty lehce omyvatelné, zabraňují zápachu či bakteriím a taktéž jsou velmi lehké. Klasická bota Crocs važí kolem 280 gramů.

boty Crocs

Pojďme si ale o botách Crocs říct ještě jednu zásadní informaci. Tyto pohodlné boty jsou taktéž vyrobeny hlavně ze zdravotního hlediska. Výborně podporují klenbu chodidla a zajišťují tu správnou oporu pro celou nohu díky zpevněné patě. Uvnitř najdete i masážní vzorek, což je další velké plus pro pohodlí a prokrvení vašich nohou. V botách Crocs tedy vydržíte stát klidně celý den a nepocítíte žádnou bolest nebo únavu nohou.

letní boty Crocs

 

Kromě těch klasických bot Crocs, které známe v tuto chvíli již v každém barevném provedení, se díky velkému zájmu rozrostla nabídka o další druhy bot. Můžete si tak pořídit i originální baleríny nebo žabky na letní sezónu. V zimě na vás čeká zateplená kolekce s měkkým a pohodlným kožíškem.

Boty Crocs jsou zkrátka takové typy bot, které jak jednou okusíte, nebudete je chtít vyzout. Jsou totiž náramně pohodlné, pro vaše nohy nadmíru zdravé a navíc vás odpadává starost a péče o jejich materiál.

zimní boty Crocs

 

 

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace