Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

BOTY CROCS JARO/LÉTO 17

  02. 08. 2017      Different TV CZ / SK

BOTY CROCS

Těžko byste hledali univerzálnější a vhodnějí boty na letní dovolenou, než jsou právě stylové Crocsy. Tolik originálních modelů a designů, že si nebudete moci vybrat, které si vezmete s sebou a které necháte doma! Současná kolekce jaro/léto 2017 je prostě k sežrání...

Výhody Crocsů už jste jistě slyšeli nespočetněkrát, nicméně opakování je matka moudrosti, tak dobře poslouchejte (čtěte). Boty jsou krásně louhečké a z příjemných materiálů, takže nožky vás nebudou bolet ani po delších výletech letoviskem. Stélka je navíc ortopedicky tvarovaná, váš doktor bude mít radost! :)

Také jste vždy snili o tom, že byste měli více modelů bot ve vašem oblíbeném designu? Vaše sny se právě stávají skutečností! Designy této kolekce prostupují napříč různými modely! :) Ách! Tak třeba současný hit, lehké žabky na vyšší platformě (cca 3,5 cm), k tomu přímo vybízí!

Metalické prvky nebo jemné ozdobné kamínky? Crocs má oboje! Nechal se inspirovat těmi nejaktuálnějšími módními trendy a aplikoval je na své botky. To si zamilujete!

Štve vás, když se začne někde něco odlepovat? Nás teda příšerně. Naštěstí jsou boty Crocs odlity z jednoho jediného kusu, takže tady nic podobného nehrozí. Proč to nikoho nenapadlo dříve? ...

Nebojte se šlápnout do bláta! Crocsy jsou takřka bezúdržbové, případné nečistoty stačí pouze sestřít vlhkým hadříkem (namočeným v mýdlové vodě) a špína je fuč! Zní to jako z teleshoppingu, ale opravdu to je tak snadné. 

Dávejte si na Crocsy pozor ve velkých vedrech, teploty nad 50 °C už by je mohly poškodit. Předtím, než se půjdete cachtat do moře, strčte botky do stínu a nenechávejte je na přímém sluníčku ;)

BOTY CROCS

Publikoval: Radek Vandra

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace