Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Black Friday

  18. 11. 2016      Ze světa módy

Black Friday, nebo-li černý pátek se ve Spojených státech a v Kanadě nazývá událost velkých slev, akcí a výprodejů. Black Friday se slaví na konci listopadu, den po dni díkůvzdání a považuje se za začátek předvánoční nákupní horečky. V některých státech Severní Ameriky je Black Friday dokonce státním svátkem, kdy zaměstnanci dostávají volno, aby vyrazili do obchoďáků a prali se o své zlevněné kousky.

Black Friday se vztahuje často i na značkové oblečení a můžeme se s ním setkakt i v České republice. Každý prodejce vybere módní kousky, které do akce umístí, a tak pak máte možnost si vybrat některé módní oblečení, doplňky, boty, kabelky a další značky v super slevách. My na Different.cz jsme se také do této akce připojili, a tak i u nás najdete v sekci MÓDNÍ SLEVY spoustu kousků, které stojí za hřích. A ještě nezapláče vaše peněženka.

Proč se ale tlačit v obchodních centrech, když dnes můžete na černý pátek ulehnout pod deku, dát si na klín notebook, iPad nebo do ruky mobil a v klidu z pohodlí domova si vybrat ty krásné módní kousky, které vám udělají už před Vánoci radost.

Black Friday

Termín ,,Black Friday" vznikl ve Phiadelphii, kdy byl tradičně, po dnu díkůvzdání, na silnicích dopravní kolaps a zmatek a během 60. a 70. let 20. století se rozšířil a dostal do širšího povědomí. Slevová horečka s názvem Black Friday se rozšířila po celém světě a mnoho lidí je pro tento předvánoční nákupní svátek nadšených a není se čemu divit. Velké množství akcí, výprodejů a slev se před Vánoci vskutku hodí.

A protože vás máme rádi, tak i my spouštíme Black Friday, kde si přijdou na své milovníci módy, kteří hledají slevy Scotch&Soda, slevy Desigual, slevy Melissa nebo slevy O bag. Kdy na vybrané zboží získáte až 40% slevu. Tak s chutí do toho ;)

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace