Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Bilance differentroku 2013

  20. 12. 2013      Ze světa módy

Rok 2013 se chýlí ke konci a my už začínáme bilancovat. Co nového se u nás událo? Ok, budeme tentokrát bilancovat s Vámi ;)

Nové prostory

Rok 2013 jsme začali v nových prostorech v Plzni, kam jsme se přestěhovali již v listopadu 2012. Díky skladu a nové kanceláři se nám práce od začátku roku dělala jednodušeji. I obchod v přední části si zákazníci z Plzně mnohem více oblíbili a oceňují zde náš design, ale i příjemný přístup atd. Popravdě už teď se zase nevejdeme, a tak v současné době řešíme přestavbu skladu.

Desigual - obchod Plzeň, Rooseveltova 9 Desigual - obchod Plzeň, Rooseveltova 9

Nový design webu

Pracovali jsme na něm 3 měsíce. Ladili detaily, ptali se Vás a řešili kam dát jaké tlačítko, jak co zjednodušit a jak co udělat co nejlépe pro Vaši spokojenost. 10.9.2013 v noci naši IT kluci nakoupili energiťáky a přešli jsme na nový design. Všimli jste si toho bez výpadku až ráno a reakce byly od začátku moc pozitivní. Tak jsme si oddechli a jeli jsme dál ;)

www.DifferentFashion.cz www.DifferentFashion.cz

 Facebook www.DifferentFashion.cz

Kladli jsme si za cíl překonat 10.000 fanoušků na této sociální síti. V tuto chvíli Vás je skoro 16.000. Snažíme se Vás na našem Facebooku bavit, komunikovat s Vámi, nabízet Vám akce a soutěže. Facebook Vám nezobrazuje všechny naše příspěvky, a tak klikněte na naší stránce na  "To se mi líbí" - pak "Nastavení" - a zaklikněte "Všechny aktualizace" ;) Pak Vám nic neunikne.

Facebook stránka: https://www.facebook.com/www.differentfashion.cz

Facebook DifferentFashion.cz Facebook DifferentFashion.cz

Nové značky

Během roku jsme jezdili po světových módních veletrzích a hledali pro Vás další zajímavé světové módní značky. Navázali jsme spolupráci s Disaster Designs, značkou Culito from Spain. Objednali nové kolekce značky Scotch&Soda a čekali na Vaše rekace. Byly pozitivní, tak asi víme, co v ČR chybí a co se Vám líbí. Budeme v tom pokračovat. Těšte se! ;)

Značky na DifferentFashion.cz Značky na DifferentFashion.cz

Módní magazín

Spustili jsme módní magazín. Hned jste si ho oblíbili a začali číst. Snažíme se Vám tu radit a předávat zajímavé módní zkušenosti. Móda je náš život, a tak se o vše, na co narazíme, rádi budeme dělit. Čtěte nás i dál a Váš život bude sladší ;)

Módní magazín Módní magazín

Nové sociální sítě

Začali jsme s Vámi komunikovat i na :

Instagramu - https://instagram.com/differentfashioncz

Google+ - https://plus.google.com/+DifferentfashionCz

a dalších...

Instagram DifferentFashion.cz Instagram DifferentFashion.cz

Platba kartou

Můžete od letošního roku za objednávky na www.DifferentFashion.cz platit i online platební kartou nebo dalšími platebními metodami. Je to snadné. Jen místo dobírky vyberte GoPay - platba kartou a dalšími platebními metodami online. Ještě v tomto kroku ladíme spoustu detailů, ale vše jinak velmi bezpečně funguje.

Different Island

Otevřeli jsme nový koncept plný těch nejkrásnějších módních doplňků světových značek Desigual, Disaster a Melissa. První ostrůvek Different Island je v OC Olympia Plzeň. Plánujeme nálety i do dalších měst. Těšte se ;)

Different Island - doplňky Desigual a Disaster Different Island - doplňky Desigual a Disaster

Different TV

Málem bychom zapomněli. Different TV jste si zamilovali od prvního dne. Videa, ve kterých Vám představujeme detaily jednotlivých produktů, různé vychytávky a speciality z kolekcí našich značek. Najednou jste hned věděli, že kabelka Desigual se dá nosit na 4 způsoby a že s dokladovníkem od Disasteru se ani ve světě neztratíte ;)

Ježíšek nám nadělil novou kameru a mikrofóny, tak příští rok se Different TV chystáme pozvednout na ještě trochu jinou úroveň. A Veronika s námi zůstane, nebojte ;)

Different TV kanál na Youtube: https://www.youtube.com/differentfashioncz

Different TV Different TV

Samozřejmě se stalo ještě pár prkotin, začalo u nás pracovat pár nových lidí. Ale stále táhneme za jeden provaz a nehodláme uhnout z naší cesty - přinášet do ČR zajímavé světové značky, komunikovat s našimi zákazníky a dělat to všechno tak trochu DIFFERENT ;)

BUĎTE I V PŘÍŠTÍM ROCE DIFFERENT S WWW.DIFFERENTFASHION.CZ.

Publikoval: Team Different

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace