Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Batohy Anekke

  07. 11. 2018      Ze světa módy

"Batůžkářský" trend je v plném proudu! My differenťačky už jsme mu bezhlavě propadly, odložily jsme kabelky a nadšeně sáhly po batozích, ruksacích a vacích, každá dle svého stylu. Přiznejme si, je to mnohdy nejen o módě, ale i o úlevě našich zad...

Každá žena to jistě zná. Dennodenně je kabelka plná maličkostí, které vcelku váží více, než kdybyste do tašky naložila tři cihly. Nejedna z nás si přidá ještě notebook, diáře, knížky a po cestě vezme na druhé rameno ještě nákup, aby se to alespoň trochu vyvážilo, ne? A záda bolí...a ramena bolí...a také ruce

Tak s tím skoncujte s námi! Sáhněte po batohu, který vám uleví a navíc v něm budete šik! Naší novou láskou, o níž se s vámi prostě musíme podělit, jsou batohy značky Anekke! To je zkrátka pastva pro oči! 

Anekke

Top kouskem je stahovací batoh Anekke Aviator - praktičnost skloubená s originálním designem si získá vaši pozornost i vaše srdce! Vypadá skvěle ke sportovnějšímu outfitu s teniskami, ale i elegantnějšímu modelu. 

batoh Anekke Aviator

Batoh, jehož koupi byste si měla rozmyslet, pokud máte doma dceru, je maxi batoh Miss Anekke. Budete ho muset před ní schovávat a nebo se zkrátka podělit! Věřte, že je totiž  super nejen vaše běžné nošení, ale i do školy, na výlety nebo dovolené. 

Anekke Miss Anekke

Za sportovními aktivitami nebo na festival si vezměte určitě stahovací vak, například s motivem italských Benátek. 

Anekke Bella Venezia

Zdá se vám, že vidíte rekvizitu z Harryho Pottera? Zrak vás klame, tohle je atypický batoh Anekke se zajímavým tvarem i detaily, od kterých lze těžko odtrhnout oči. Pravdou ale je, že opravdu vypadá jako z kouzelnického světa. 

Anekke Aviator

Už vás také dostaly? Možná hned po přečtení odložíte svou okoukanou kabelku na dno skříně a poohlédnete se po nějakém to batůžku :-) Další modely si můžete prohlédnout zde https://www.different.cz/damske-kabelky-tasky__typ_batohy  a nebo na našem videu, opravdu JE z čeho vybírat. 

 

 

Publikoval: Katka Kocandrlova

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace