DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Barevné a stylové ponožky Happy Socks

  17. 09. 2015      Different TV CZ / SK

Každý, kdo má rád zajímavý, neotřelý a originální styl už barevné ponožky Happy Socks zná. Zakladatele této švédské firmy prostě přestala bavit nuda na našich nohách a v našich botách. A tak začali šít velmi kvalitní ponožky, které zaujmou na první pohled. Sednete si v restauraci a kouká vám jen kousek těchto stylových ponožek. O tom je přesně značka Happy Socks.

Barevné ponožky Happy Socks se hodí i do kladisckých pásnkých bot. Doplníte je kapesníčkem do saka a jste za stylového elegána. Barevné ponožky jsou teď opravdu velice trendy záležitostí. Přečtěte si o nich třeba v módním blogu našeho šéfa Milan Poláka ZDE.

Stylové ponožky Happy Socks se ale hodí i do dámského šatníku. Jak na doma, tak určitě i do zajímavých outfitů ;) A na zimu? Ideální!

Dětské ponožky Happy Socks jsou obrovsky roztmilé a kvalitní. A tak i vaše děťátko si je určitě oblíbí. Trend barevných ponožek je prostě tu. A je to jízda ;) Tak si hoďte na nohy trochu barev a buďte different ;)

Publikoval: Milan Polák

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace