Extra −10 % s kódem EXTRA10Končí za 39 hodin 57 minut
Heureka
+420 910 880 019 (pracovní dny, 7-15)

Back To School se značkou Santoro

  %19. %08. %2021      Ze světa módy

Začátek školního roku je už za rohem. A ten přináší dětem spousty radostí, kamarády, nové zážitky a novou školní výbavu, se kterou bude každý školní den o něco veselejší. 

My máme super školní výbavu hlavně pro malé princezny. Značka Santoro se svými Gorjuss panenkami přináší neustále nové kolekce, které malé slečny milují. A teď je to tu znovu! Novinky, které si získají dívčí pozornost i srdce. Každá holčička je bude chtít a kombinovat tak, aby jejich sbírka Santoro byla co největší. 

Santoro

VÝBAVA DO ŠKOLY MUSÍ MÍT I STYL. 

Začít bychom měli u batohů, který potřebuje každý školák. Batohy Santoro mají vypolstrovaná záda i popruhy, což ocení nejen děti, ale i jejich rodiče. K němu by neměl chybět super penál, plný propisek, pastelek, fixek a další potřebností. Vybírat můžete z dvoupatrových, třípatrových i jednoduchých kapsiček na zip, kam psací potřeby jen lehce naházíte. 

Holčičky také jistě potěší psací sady, v nichž najdete i roztomilé zápisníky, ořezávátka nebo gumy. K výbavě do školy také lze sladit i peněženku nebo klíčenku. Malé slečny se tak budou moci chlubit celou sbírkou dané Gorjuss edice. 

Že by Vaše ratolesti měly mít také něco nového na sebe v ten první školní den? Souhlasíme! Oblékněte malé parádnice do šatiček Desigual, v nichž budou za hvězdu celé třídy. Pro kluky jsou tu pohodlná trička nebo fajn mikiny značky GAP, v těch si užijí nejen ve škole ale i venku s kamarády. 

Publikoval: Katka Kocandrlova

Líbil se vám článek?