DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

BACK TO SCHOOL

  27. 08. 2018      Different TV CZ / SK

 

Santoro London 

Všichni malí školáčci už zase brzy zasednou do lavic a budou se chlubit spolužákům svými novými pomůckami. Proto pro Vás máme pár tipů, jak vytvořit unikátní školní kolekci.

Základem každé výbavy je bezesporu aktovka. Santoro London nabízí hned dvě varianty. - větší a menší provedení. Větší aktovka má nejednu výhodu oproti mal. Tou hlavní jsou kolečka. Proto se nemusíte bát, že školáčci budou tahat veškeré učebnice, penál, svačinu, ... na zádech. Jednoduše ho položí na zem, vysunout držátko a hned můžou vyrazit. Samozřejmě do školy či na nějaký výlet před koncem prázdnin.

Další důležitou věcí je penál. Santoro London nabízí hned několik variant v podobě jednopatrového, dvoupatrového či třípatrového penálu. Krom úžasného designu a praktičnosti jsou tyto penály maximálně vybaveny. No není to úžasné?

Nezapomeňte také na kvalitní přezůvky, přeci jen v nich děti stráví několik hodin denně. Například rošťácké Crocs, z kterých Vaše dítě bude skákat radosti.

 Crocs

 

 

Publikoval: Martin Špeta

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace