Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Aroma difuzéry Woodwick

  09. 09. 2019      Ze světa módy

Aroma difuzéry jsou v domácnostech stále oblíbenější. A tak i oblíbená značka Woodwick představila svou řadu tyčinek v elegantních skleněných lahvičkách, které provoní váš domov na dlouhé hodiny a navíc díky svému designu působí jako krásný interiérový parfém. 

aroma difuzéry Woodwick

Flakon difuzéru Woodwick je naplněn vonnou esencí, do níž vložíte stébla, ta do sebe nasáknou kapalinu a dostanou pak vámi zvolené aroma do ovzduší. Intenzita vůně je závislá na počtu stébel, které jste do difuzéru vložili. Pokud jej tedy používáte ve větší místnosti, nebojte se využít tyčinek více. Naopak v malých místnostech z počtu raději uberte, aby uvolňující se vůně nebyla příliš silná, a tím až nepříjemná. Vždy by vás uvolněné aroma mělo spíše uklidňovat, navádět k relaxaci a příjemné atmosféře. 

Difuzér dle libosti můžete používat nejen v uzavřených prostorách, ale třeba i na terase, když si s rodinou či návštěvou užíváte svou chvilku pohody, například i kávy. 

Woodwick aroma difuzéry mají navíc odnímatelnou etiketu, po jejíž sloupnutí působí ještě více jako líbivá dekorace, přívěsek s logem a širokou škálu vůní, které okouzlí vaše smysly. 

Woodwick

Publikoval: Katka Kocandrlova

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace