Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Anekke - kolekce Aviator a Miss Anekke 2018

  31. 10. 2018      Ze světa módy

Španělskou módní značku Anekke jsme si oblíbili zejména pro její neotřelý design a detailní zpracování. Nadčasové módní doplňky značky Anekke jsou must have kouskem i letošního podzimu. V tomto článku vám představíme novou kolekci, které neodoláte. 

Značka Anekke i pro letošní podzim a zimu přichází se dvěma typy - Aviator a Miss Anekke. Obě podkolekce hrají podzimními barvami. Jsou detailně propracované a většinu kabelek, tašek a batohů zdobí přívěsky. Všechny kousky jsou dodávané ve speciálním protiprachovém sáčku, a tak je můžete vždy bezpečně a pohodlně uschovat. Anekke nejsou jen kabelky a batohy, ale také tašky na notebooky, pouzdra, peněženky nebo třeba deštníky.

Anekke Aviator

Podkolekce Aviator je inspirována běžným lidským životem. Měla by představovat vzrušení a nadšení proto, udělat něco bláznivého. Měla by evokovat takový pocit, jako když uděláte něco bláznivého, něco, na co už dlouho sbíráte odvahu. Jako když poprvé letíte malým letadlem a vnímáte každý jeho centimetr. Vnímáte vrčení motoru, vzlet i přistání úplně jinak než v klasickém boingu. Dosáhnout svých snů a cílů někdy není snadné, je potřeba velké odvahu k překonání všech strachů a pochybností, ale ta volnost a vnitřní naplnění, které člověk v tu chvíli zažívá, je k nezaplacení. Toto vše a mnohem více se odráží na jednotlivých designech módních doplňků Anekke Aviator. 

 

kabelka Aviator

kabelka Anekke

Miss Anekke

Podkolekce Miss Anekke symbolizuje životní cestu, která by měla být naplněním vašich přání a snů. Miss Anekke je nezávislá, svobodná a šťastná, protože ví, že na každý problém existuje řešení. Život je hra a všechny hračky jsou schované v magickém kufříku, stačí se jen správně soustředit a pozorně pročíst herní manuál. Milujte svou představivost, buďte Miss Anekke. 

Kabelka Anekke

kabelka Anekke

Více inspirace najdete na Different TV!

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace