Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Anekke - jedinečné doplňky pro malé i velké rebelky

  05. 04. 2018      Ze světa módy

Módní značka Anekke vznikla v jedné rodinné firmě ve slunném Španělsku. Představuje netradiční módní doplňky pro romantické duše všech věkových kategorií. Pyšní se jedinečnými designy, kvalitním zpracováním a detaily, které tvoří dokonalý neotřelý celek.

Značka své modely představuje vždy v několika kolekcích tak, aby se produkty krásně doplňovaly. Hlavním prvkem ale vždy bývá roztomilá panenka. Každá kolekce skýtá několik různých kabelek od větších přes rameno, po malé crossbody, batohů, tašek na notebook nebo cestovních, peněženek, deštníků nebo psacích potřeb.

Doplňky jsou koženkové, mají pevné i jemné textilie a další vysoce kvalitní materiály. Zdobí je precizně zpracované detaily, výšivky a potisky, do kterých se prostě a jednoduše zamilujete. Značka Anekke má romantického ducha, je něžná, nevinná, zasněná, ale i uklidňující. Nosí ji malé princezny, dívky, ale i dospělé ženy milující originální doplňky a designy. Nová kolekce Anekke pro jaro/léto 2018 představuje dva designy. Liberty a Bella Venezia.

Anekke Liberty

Kolekce Liberty nese výrazné pastelové barvy, panenku a měla by představovat lidské volnomyšlenkářství. Značka tento design doslova prezentuje takto: ,,Je třeba si uvědomit, že za máky existují rostliny, jejichž kořeny sahají hluboko do země a překonávají i nepříznivé počasí. Pokud jsou oškubané, zase dorůstají, jako by se pokoušely silně vyrazit do svých snů. Jsou to plevele, které připomínají, že krása spočívá v improvizaci - být a cítit se svobodně. Žít bez strachu, hanby a komplexů. Smějte se, šiřte radost, nebojte se snít a probouzet se s nadějí šířit touhu po životě, s vášní být svobodní, být takoví jací chcete, abyste byli." A tato svobodná myšlenka se promítá na designu Liberty. 

Anekke

peněženka Anekke

Anekke Bella Venezia

Ačkoliv se jedná o španělskou značku, kolekce Bella Venezia představuje italské Benátky. Design této podkolekce má vyvolat v lidech cestovního ducha, chuť poznávat nové kultury a překonávat jazykové bariéry. Doslova praví: ,,Cestování je slovo, které závisí na tom, kdo nebo kdy je používáno. Je zvláštní, že jedno slovo může mít ve světě zcela jiný význam. Je to něco, co bychom nikdy neměli přestat dělat - komunikovat. Každá cesta je příběh a osobní výzva. Poznávejte nová místa, jazyk, zvyky a různé lidi. Protože není místo, které je pro nás důležitější, je o to hlavně pocitu, který při cestování vzniká. Pocit, který nás nutí cítit se součástí této zkušenosti, dobít naši mysl i ducha. Chcete-li vědět více a lépe poznat sami sebe - cestujte. Každá cesta, kterou podniknete, vás trochu změní  posune, a tak nikdy nepřestávejte. Ve skutečnosti jde jen o to se rozhodnout, že někam odjedete. Koneckonců se nakonec vrátíme se svými kufry nabitými novými zkušenostmi a vzpomínkami, na které nikdy nezapomeneme."

kabelka Anekke

kabelka Anekke

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace