Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

5 fashion průšvihů, kterých se v létě vyvarujte

  03. 07. 2019      Ze světa módy

Stejně jako když se řekne, že ,,legíny nejsou kalhoty", stojíme si za tím, že se nemá nic přeceňovat. Připravili jsme si pro vás pár tipů, na co byste si měli dát v létě pozor a čemu byste se měli vyvarovat, protože to není jen tak, umět se perfektně a hlavně vkusně obléknout. Na těchto 5 přešlapů si dejte v létě pozor! Po kliku na každý banner se dostanete do sekce plné kousků, ve kterých chybu neuděláte. 

1. Příliš krátké kraťasy

dámské sukně

Ano, těm holkám ve videoklipech to moc sluší, ale... Tohle si opravdu nemůže dovolit každý. Zkuste to raději v hezké sukni. Trendy jsou teď i kraťasové sukně.

2. Ponožky v sandálech

sandály

Z tatínků tyto zvyky přechází na syny a jede to stále dál! Přitom bez ponožek je to vážně příjemnější. Pro nohu i oko :)

3. Outdoorový batoh k šatům

batohy

Batohy jsou trendy, to jistě. Ale ne každý batoh je ten pravý. K šatům, sukním a do města zvolte ten elegantní. Budete šik a bude vám to i pohodlné!

4. Nepadnoucí bikiny

plavky

Každé léto potkáváme tolik nepadnoucích bikin. V tomto případě neplatí, že méně je více, ale naopak. Jednodílné plavky jsou trendy, slušivé a postavě lichotící!Směle do nich.

5. Vykukující podprsenka

podprsenky

Pod šaty bez ramínek nebo se špagetovými ramínky noste bandeau podprsenky. Nebo si prostě kupujte šaty s ramínky širšími :) My jich na e-shopu máme obrovský výběr.

Tak vám přejeme šťastnou ruku a krásné léto. A jsme si jistí, že vám to bude na 100% slušet. Kdyžtak se nás ptejte, jsme tu pro vás. Váš tým Different.cz

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace