Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

4 tipy na stylový dárek po Vánocích

  10. 02. 2015      Tipy na Outfit

Je po Vánocích. Sice už měsíc, ale stejně mají všichni dárků pořád hromady a užívají si jich na 100%. Co ale dát oslavenci, který slaví narozeniny po tomto dárkovém maratonu? Máme pro vás 5 chytrých řešení, ze kterých bude mít každý radost.

Veselé ponožky

Každý je má, každý je potřebuje. Říkáte si určitě, že ponožky se jako dárek nedávají, ale my vás přesvědčíme, že těmto předsudkům už odzvonilo. A to díky krásným barevným ponožkám Happy Socks. Udělají radost každému a jsou navíc velmi pohodlné. Už žádné pokousané kotníky od mrazu, ale pěkné stylové teplíčko. No, co na ně říkáte??

happy-socks-ponozky-bd01-505 Barevné ponožky Happy Socks

happy-socks-ponozky-ar01-073 Veselé ponožky Happy Socks

Filtrační láhev Bobble

Právě doba po vánocích je tou, kdy si všichni říkají, že potřebují shodit. Začít chodit do posilovny často znamená napřed pořídit pořádnou výbavu a dodržovat pitný režim. A přesně toho docílíte, když darujete filtrační láhev. Nejenže obdarovaný bude vypadat stylově, ale ještě bude pít vodu bez chloru a škodlivin, což mu jen pomůže udržet si zdraví a dostat se do požadované velikosti. Teď už záleží jen na jeho vůli.

filtracni-lahev-bobble-sport-blue-075l Filtrační láhev Bobble s uhlíkovým filtrem

filtracni-lahev-bobble-lavender-se-silikonovym-vickem Filtrační láhev Bobble

Zajímavá peněženka

Na povánoční slevy se musí do obchodu vyrazit stylově. A jak toho jinak docílit než s novou peněženkou? Tento argument pochopí každý oslavenec a bude rád, že na něj myslíte a chcete, aby vypadal dobře. Však peněženka je přeci velmi důležitý doplněk, který používáte každý den.

disaster-designs-penezenka-sykorky Zajímavá peněženka od Disaster Designs

scotchsoda-pansky-dokladovnik Pánský dokladovník Scotch&Soda

Hrnek, diář nebo rámeček

Pokud jste stále ještě nerozhodní, máme pro vás pár drobností, které vykouzlí úsměv na tváři i tomu, kdo dostal na vánoce ten nejvíc vysněný dárek a tvrdí o něm, že lepší už dostat nemůže. Drobnostmi máme namysli například stylový rámeček, který se hodí do každého bytu. A když ho rovnou doplníte společnou fotografií, bude dokonalý. Hrneček, ze kterého když bude oslavenec ráno pít, zaručeně si na vás vzpomene. Nebo diář, se kterým už nikdy nezapomene na nic důležitého, jako je třeba setkání se svou láskou nebo nejbližšími přáteli a rodinou ;)

santoro-hrnek-we-can-all-shine Designový hrneček Santoro London

disaster-designs-poznamkovy-blok-with-love Stylový poznámkový blok Disaster Designs

desigual-ramecek-small-round-frame-colors Barevný fotorámeček Desigual

Publikoval: Team Different

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace