Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

3 způsoby jak nosit šátek

  03. 05. 2017      Ze světa módy

Nosíte-li rády šátky, máme pro vás několik tipů, jak šátek nosit. Nejen, že existuje několik způsobů jeho uvázání kolem krku, ale také existuje více způsobů jeho nošení. Na Different TV jste už mohli zhlédnout video 10 způsobů, jak uvázat šátek. 

Pojďme se ale podívat na to, jakými způsoby jej můžeme ještě nosit. Jako čelenku, nebo turban, jako tuniku nebo jako pásek. 

Šátek můžete nosit kolem pasu, vznikne tak zcela jiný outfit. Jeho uvázání je velmi snadné, stačí šátek přeložit na šířku, kterou potřebujete a zavážete jej na zádech. Vznikne tak velmi zajímavý efekt.

Jak uvázat šátek

Šátek můžete nosit na hlavě, uvázat jej můžete vícero způsoby. Tento je velmi efektivní a slušivý, originální a stylový. Tento styl ála turban se navíc hodně nosí. 

Jak uvázat šátek

Dalším způsobem nošení je styl blůzky, pod kterou si vezmete jednoduchý top a nový outfit je na světě. Vypadá to velmi efektivně a slušivě. 

Jak uvázat šátek

Pokud sháníte šátek, se kterým byste nadělaly tolik parády, sáhněte po šátku Desigual, který splní vaše potřeby, neboť je velký a lze jej takto nosit. 

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace