Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

3.4. Mezinárodní den spodního prádla

  01. 04. 2019      Ze světa módy

I když víme, že jsou mezi námi tací, kteří nemají problém s tím vyrazit ven "naostro", tento mezinárodní den je pro ty, kteří si svůj život nedovedou představit bez spodního prádla

mezinárodní den spodního prádla

Zdá se vám to podivné, aby spodní prádlo mělo "svůj den"? Přeci jen mezinárodní dny mají spíše připomínat nějaké významné historické události, ne?... Věřte ale, že spodní prádlo má za sebou velký kus historie. 

Prádlo jak jej známe dnes se začalo totiž objevovat až na počátku 20.století a mělo ryze praktický účel. To že by mohlo být i slušivou pastvou pro oči docházelo lidem až v průběhu dalších let. Ale došlo k tomu a za to my, ženy i muži budoucnosti, děkujeme.

Přeci jen, dovedete si představit, že chodíte každý den v úzce svázaném korzetu, vaším nadměrně sexy kouskem jsou "kaťata" do půli stehen s kanýrem okolo nohavic a váš muž, že nosí pod kalhotami ještě další, sahající až k lýtkům a pro rozepnutí musí zápasit se třemi uzly a dvěma knoflíky k tomu?

Poděkování patří Lucy Duff Gordonové (první spodní kalhotky s nohavičkami zkrácenými na minimum), Marii Tucek a Mary Phelps Jacobové (první podprsenky) a mužskému pokolení (mužské spodní prádlo se vyvíjelo postupně dle potřeby, pohodlnosti a nápadů). 

Dnes už vybíráme mezi neodolatelnými střihy, barvami a designy mnoha značek, které nás každou sezónu okouzlují a lákají na stále krásnější, pohodlnější a nepostradatelné kousky do našich prádelníků.

NEMĚLO BY VÁM UNIKNOUT!

Ať už jste milovníci sportovního, funkčního, elegantního nebo sexy krajkového spodního prádla, vybírejte jej 3.4.
V tento mezinárodní den totiž prodejci pořádají akce, speciální nabídky a nebo slevy spodního prádla, aby potěšili jeho nositele a své zákazníky. 

Spodní prádlo pro ženy

Nadčasový Calvin Klein nebo ikonický Tommy Hilfiger. Každá značka má něco do sebe a nabízí kalhotky, tanga, podprsenky mnoha střihů a barevných kombinací, které každé ženě vykouzlí úsměv na rtech. Nutno podotknout, že přes některé kousky je snad až škoda oblékat další oblečení, jak jsou krásné. 

 Calvin Klein spodni pradlo Tommy Hilfiger spodní prádlo

Spodní prádlo pro muže

Pohodlnost především. Pánové nebojte se upřednostnit i styl a sáhněte po boxerkách v atypických odstínech, od značky Calvin Klein, nebo po Tommy Hilfiger v decentní barevné kombinaci, která je pro tuto značku tak typická. 

Calvin Klein boxerky

Tommy Hilfiger boxerky

Spodní prádlo pro oba 
slaďte se s drahou polovičkou

Co je moje to je tvoje. Zamilovanost v nás probouzí mnohé, třeba také touhu nosit stejné oblečení. Se značkou Slippsy to není žádný problém ani co se spodního prádla týče. Pro ženy i muže nabízí trendy trenýrky pro chvíle domácí pohody. 

Slippsy

 

Pokud tedy spodní prádlo nosíte, pojďte jeho mezinárodní den oslavovat s námi. V mnoha zemích se můžete zúčastnit třeba veřejných pochodů ve spodním prádle nebo se zúčastněte online a nějaké to prádélko si pro radost kupte ;-) 

 

Publikoval: Katka Kocandrlova

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace