DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

10 krásek z Česka a Slovenska se utká o titul ČESKO-SLOVENSKÁ MISS

  11. 09. 2015      Ze světa módy

 Už 3. října se v plzeňském Parkhotelu utká deset krásek z České republiky a ze Slovenska o korunku Česko-Slovenské Miss. Večer se ponese v duchu Jamese Bonda, provedou jím Česko-Slovenská dvojice ANDREA VEREŠOVÁ a MÍRA HEJDA. Finalistky se představí ve 4 soutěžních disciplínách, předvedou šaty z dílny Zuzany Lešák-Černé, šaty značky Desigual, promenádu ve značce Victoria’s Secret a nebudou chybět volné disciplíny. 

Česko-Slovenská Miss - druhý den soustředění

Míra Hejda se dokonce přihlásí živě se svým pořadem Limuzína, zazpívá Václav NOID Bárta a vystoupí taneční škola F. Gregoriadese. Vítězky si odnesou spoustu krásných cen, jako jsou například šperky Pandora, pronájem luxusního vozu Mercedes, víkendový pobyt v rakouském Zell am See, poukazy na kosmetiku, bělení zubů, do restaurací, na značkové oblečení, luxusní prádlo, či šaty, profesionální focení a mnoho dalšího.

Mediálním partnerem je i Fashion Magazín, který s finalistkami dělá celý srpen a září zajímavé rozhovory ;)

Česko-Slovenská Miss

Svoji favoritku můžete podpořit i vy, dívka, která získá nejvíce SMS hlasů si odnese titul Česko-Slovenská MISS SYMPATIE 2015 a s ním 50.000,- Kč.

Celý projekt je již tradičně velmi úzce provázán s charitativní činností a od vyhlášení soutěže můžete i vy podpořit sbírku na asistenčního psa pro klientku Dobrého skutku, paní Veroniku. Tato možnost bude trvat až do finálového galavečera, kde sbírka vyvrcholí dražbou korunky vítězky. Sbírku můžete podpořit jakoukoliv částkou zaslanou na transparentní účet charitativní organizace Dobrý skutek: č.ú.: 209 355 8036/5500, VS: 1111, Pozn: CS MISS

Česko-Slovenská Miss

Vstupenky na finálový galavečer můžete zakoupit on-line na www.cs-miss.eu cena je 350,- Kč v předprodeji, 
550,pak na místě.

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace